Nábor manažerů a specialistů

Výběr lidí, kteří Vám pomohou povzbudit výkonnost společnosti

Úspěšná organizace potřebuje mít své lidi na těch správných místech, a to napříč celou organizací. Od efektivních liniových manažerů, kteří dokáží zlepšit produktivitu svých týmů, přes kvalitní zákaznický servis, po seniorní členy managementu podílející se na strategickém řízení firmy – všichni jsou nedílnou součástí organizace a klíčovým elementem její výkonnosti. Efektivní manažeři a lídři přispívají ke zlepšení produktivity zaměstnanců, spokojenosti zákazníků a udržení dobrého jména společnosti. A přesto z nedávných výzkumů vyplývá, že až polovina manažerů ve své řídící funkci selhává.

Pomůžeme Vám identifikovat relevantní schopnosti, osobnostní charakteristiky, styly a osobní hodnoty jak specialistů a zkušených odborníků, tak manažerů tak, aby Vaši společnost dokázali dovést k úspěchu.

Řešení SHL Managerial & Professional Selection pomáhá zefektivnit najímaní těch nejlepších profesionálů a manažerů a umožní Vám:

  • definovat požadavky pozic v souladu s Vaším kompetenčním modelem či SHL kompetenčním rámcem, a to napříč všemi odděleními i manažerskými úrovněmi;
  • identifikovat zaměstnance s velkým potenciálem a budoucí lídry na základě vyhodnocení klíčových kompetencí;
  • správně přiřadit zkušeného manažera k nejvhodnější pozici;
  • využít naše nástroje hodnotící potenciál v oblasti leadershipu a tím změřit kandidátovy schopnosti řídit tým;
  • vybírat zaměstnance v souladu s prioritami plynoucími z Vaší firemní strategie.