Globální klenti

Jako lídr v oblasti hodnocení a měření potenciálu celosvětově podporujeme více než 10.000 klientů, včetně 94 procent společností uvedených ve Fortune 100, více než 50 procent firem z žebříčku Global Fortune 500, více než 80 procent společností z Financial Times Stock Exchange (FTSE) a více než 50 procent organizací vedených na australské burze cenných papírů. Máme klienty z více než 110 zemí působící napříč 40 odvětvími, dokážeme jim nabídnout produkty ve více než 30 jazycích.

Naši klienti s pomocí našich řešení dokáží maximalizovat návratnost svých investic. Důkazem toho jsou jejich zvýšené příjmy a produktivita výkonu, vyšší angažovanost zaměstnanců, kvalita náboru či snížení fluktuace. Konkrétní příklady propojení SHL Talent Measurement řešení s hmatatelnými obchodními úspěchy našich klientů nalezete v naší každoroční zprávě Business Outcomes Study Report .

SHL Talent Measurement je součástí globální společnosti CEB sídlící v USA. Má pobočky v Severní a Jižní Americe, ve většině evropských zemí, v Africe, Asii, Austrálii i na Novém Zélandu.